Hizmetler - Dört Mevsim Yaşam Köşkü Huzur Evi
21730
page-template,page-template-full_width,page-template-full_width-php,page,page-id-21730,ajax_fade,page_not_loaded,,select-theme-ver-4.4.1,wpb-js-composer js-comp-ver-5.4.7,vc_responsive

 

Tüm Köşk Sakinlerimize verdiğimiz hizmetler :

– Hekim, hemşire ve yaşlı bakıcılarından oluşan sağlık ekibi hizmetleri,
– Sosyal Çalışmacı ve psikologdan oluşan psiko-sosyal destek ekibi,
– Alzhimer, parkinson, felçli durumda olanlar için özel bakım hizmetleri,
– Tansiyon, şeker takibi,
– Zihinsel egzersiz etkinlikleri,
– Hobi grupları,
– Sinema günleri etkinlikleri,
– Geziler, piknik, konser, tiyatro vb
– Kafeterya hizmetleri,
– Özel gün kutlamaları,
– Bilgisayar, internet kullanımı,
– Özel beslenme programları,

SÜREKLİ BAKIM

Günlük yaşam aktivitelerinde büyük ölçüde bağımsız, öz bakım ve gereksinimlerinizi karşılayabiliyor ancak evde yalnız kalmak ve evinizin günlük işlerini yapmak yerine sağlık, psikolojik ve sosyal gereksinimlerin karşılanacağı, rahat, güvenli bir ortamda yaşamak istiyorsanız bizimle birlikte olmaktan memnun kalacaksınız.

GÜNDÜZLÜ BAKIM

Gündüzleri evde tek başına kalmak yerine rahat, güvenli, temel gereksinimlerinizin karşılandığı, misafirlerinizi kabul edebileceğiniz, sağlık takibinizin yapılacağı sosyal bir ortamda olmaya ne dersiniz? Dilerseniz sabahları evinizden alıp akşamları yine evinize bırakabiliriz.

GEÇİCİ BAKIM

Yakınlarınızın gezileri mi var, geçici süreli yine evde tek başına mı kalacaksınız? Bu sürede bizimle birlikte olmaya ne dersiniz? Kaldığınız süre içinde her türlü hizmetimizden yararlanabilirsiniz.

ÖZEL BAKIM

Eğer kendi bakımınızı yapmakta engeliniz varsa geçici süreli ya da sürekli özel bakım hizmetlerimizden yararlanabilir, aynı zamanda bu dönemde gereksinim duyduğunuz sosyal-psikolojik desteği de alabilirsiniz.

HASTANE SONRASI ÖZEL BAKIM

Herhangi bir sağlık sorununuz nedeniyle hastaneye yatmış ve sonrasında da bakım gerektiren bir durumunuz söz konusu olabilir. Yakınlarınızın hastane sonrasında bakım ortamını sağlayabilme güçlüğü varsa, özel bakım hizmetlerimizle bu desteği alabilir, yakınlarınızı da bu konuda rahatlatabilirsiniz.

Yaşam Köşkü’müz, sakin yakınları ziyareti ve telefonla arama için 24 saat hizmetinizdedir.